90
edits
Line 86: | Line 86: | ||
|} | |} | ||
{| {{table}} | |||
|- style="background:#f0f0f0;" | |||
| '''Supplied By the User''' || '''Amount''' | |||
|- | |||
| DNA Sample || 50 μL | |||
|- | |||
| Transfer Pipettes || 20 | |||
|- | |||
| Gloves|| 1 | |||
|- | |||
| Lab Coat|| 1 | |||
|- | |||
| Smart Phone|| 1 | |||
|- | |||
| Dark Room (Black Box) || 1 | |||
|- | |||
| Water Sample|| 50 mL | |||
|- | |||
| Markers for Labeling || 2 | |||
|- | |||
|} | |||
'''PCR Protocol''' | '''PCR Protocol''' |
edits